HomePower AC Adapter NEW Original DSA-009-12 UP 12V 1A 1000mA Power Supply AC DC Adapter for DVE Adsl
Previous product
NEW Original ADS-1234TAAA 12V 2A 5V 2A Power Supply AC DC Adapter for HONOR LCD $32.38 $17.99
Back to products
Next product
NEW Original PSA18U-033AS 3.3V 4A Power Supply AC DC Adapter for PHIHONG Router $23.38 $12.99
NEW Original DSA-009-12 UP 12V 1A 1000mA Power Supply AC DC Adapter for DVE Adsl
SKU:LAY918
Describe:
model: DSA-009-12 UP
input:100V-240V 50-60HZ 0.5A
output:12V 1A
Connoctor: 5.5mmX2.1mm
Condition: New
Package Includes:
1 xPower Supply
比较
SKU: LAY918 Category: Power AC Adapter Tag: DVE
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter