New LEI Leader 5V 1.5A 8W Power Supply AC Adapter MU08-7050150-A1 3666546B 3.5mm Genuine LEI DCI105COM 3.5mm for BELKIN USB HUB 2.5 HDD Mobile hard disk
SKU:LAY379
Features:
Model: MU08-7050150-A1
INPUT:100-240V 50-60Hz 0.5A
Output:5V–1.5A 8W max
Spare parts:3666546B
DC Plug Dimension: 3.5mm * 1.35mm
NOTE:Send the item with the the Conversion Plug (fit for your country power outlet).
Description:
Cable lenght:about 1.2M
Size of the adapter:3.8*4.8*7.8cm
Condition: New ( no retail package )
Package includes:
1 x AC Adapter
Related products
-50%
Close
NEW Genuine D-Link Power Supply AC ADAPTER JTA0302F-E
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302F-E
Model:JTA0302F-E
TYPE:D-Link 5V3A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 3.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 75 x 54 x 34 m/m
Weight 158 g
AC Inlet 2PIN
Condition:Brand New 100%
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
PS:this adapter is EURO type.(We will give you free gift to fit your country)
Genuine D-Link Switching AC Adapter AG2412-B 12V 2A
Genuine D-Link Switching Adapter AG2412-B 12V 2A
Model:AG2412-B
TYPE:D-Link 12V2A 3412
DC Plus Dimension: 3.4mmX1.2mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 100 ~ 240Vac
Frequency 50 to 60Hz
Output Voltage:12V
Output Current:2.00A
Ripple & Noise:120mV
Line Regulation:+/-1%
Load Regulation:+/-5%
Conducted EMI CISPR22 class B
Safety UL60950
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 74 x 54 x 34 m/m
Weight 156.9 g
AC Plug US 2 PIN
Condition:Brand New 100%