HomePower AC Adapter NEW Genuine VICTOR HP-0L060D032 12V 5A AC POWER ADAPTER
Previous product
Genuine SYS1148-3012 12V 2.5A SWITCHING AC ADAPTER $25.18 $13.99
Back to products
Next product
Genuine CISCO ADP-12GB 5V 2.5A SWITCHING AC ADAPTER $17.98 $9.99
NEW Genuine VICTOR HP-0L060D032 12V 5A AC POWER ADAPTER
Product Detail
SKU:BAY366
MODEL:HP-0L060D032
Input Voltage: 100V~240V 50~60Hz
Output Voltage: 12Volts DC
Amperage: 5A
DC Plus Dimension: 5.5mm x 2.5mm
Connector:
Condition: new
Warranty:1 Year
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
Package included:
1 x VICTOR HP-0L060D032 12V 5A AC ADAPTER
比较
SKU: BAY366 Category: Power AC Adapter
Related products
-25%