HomePower AC Adapter NEW Genuine OEM LEI MU12-2033200-A1 3.3A 2A Power Supply AC Switching Adapter
Previous product
NEW Genuine OEM DVE DSA-15P-12 US 12V 1.2A Power Supply AC Switching Adapter $17.98 $9.99
Back to products
Next product
NEW Genuine OEM BRAUN 7W 5497 12V 400mA Power Supply AC Switching Adapter $28.78 $15.99
NEW Genuine OEM LEI MU12-2033200-A1 3.3A 2A Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY543
MODEL: LEI MU12-2033200-A1
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 0.5A
OUTPUT: DC 3.3V 2A Max
Dimension:2.3mmX1.0mm
Plug Type:US
Package: 1X adaptere
Conditon: NEW
比较
SKU: LAY543 Category: Power AC Adapter Tag: LEI
Related products
-50%