NEW Genuine OEM I.T.E. MV12-4050100-C5 5V 1A Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY473
MODEL: I.T.E. MV12-4050100-C5
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 0.3A
OUTPUT: DC 5V 1A Max
Dimension:4.0mmX1.25mm
Plug Type:EURO
Package: 1X adaptere
Conditon: New
Related products
NEW ORIGINAL AC Adapter for SHARP 19V 4.74A EA-AL1V Actius AL27 ADP-90SB AB
NEW ORIGINAL AC Adapter for SHARP 19V 4.74A EA-AL1V ACY041
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: EA-AL1V ADP-90SB AB
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 19 Volts DC
Amperage: 4.74Amps
DC Plus Dimension: 6.3mmX3.0mm
Connector:
Condition:Brand new
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
Actius AL27
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960
MODEL: 0335A1960 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)