HomePower AC Adapter NEW Genuine OEM I.T.E. MV12-4050100-C5 5V 1A Power Supply AC Switching Adapter
Previous product
NEW Genuine OEM SUNNY SYS1298-1509-W2E 9V 1.7A Power Supply AC Switching Adapter $17.98 $9.99
Back to products
Next product
NEW Genuine OEM I.T.E. MU12-2120100-C5 12V 1A Power Supply AC Switching Adapter $14.38 $7.99
NEW Genuine OEM I.T.E. MV12-4050100-C5 5V 1A Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY473
MODEL: I.T.E. MV12-4050100-C5
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 0.3A
OUTPUT: DC 5V 1A Max
Dimension:4.0mmX1.25mm
Plug Type:EURO
Package: 1X adaptere
Conditon: New
比较
SKU: LAY473 Category: Power AC Adapter Tag: I.T.E.
Related products
-50%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335C2065 20V 3.25A AC Adapter
Genuine NEW LI SHIN 0335C2065 20V 3.25A AC Adapter Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL:0335C2065 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 20VVolts DC Amperage: 3.25Amps Connector: Condition:Brand NEW Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
Add to cart
Quick View
-33%
Close
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL:A1184 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 16.5VVolts DC Amperage: 3.65Amps Condition: NEW Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for: 16.5V 3.65A 60W APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W) MA538LL/A MacBook A1184
Add to cart
Quick View
-43%
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 12-14Volts DC Amperage: 4.17A-3.15Amps Condition:Brand New Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
-50%
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notebook POWERCORD 6U465
-40%