HomePower AC Adapter NEW Genuine OEM EDAC EA1050F-120 12V 3A Power Supply AC Switching Adapter
Previous product
NEW Genuine OEM I.T.E. MU12-2120100-C5 12V 1A Power Supply AC Switching Adapter $14.38 $7.99
Back to products
Next product
NEW Genuine OEM I.T.E. MU24-1090200-A2 9V 2A Power Supply AC Switching Adapter $17.98 $9.99
NEW Genuine OEM EDAC EA1050F-120 12V 3A Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY475
MODEL: EDAC EA1050F-120
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 1.8A
OUTPUT: DC 12V 13A Max
Dimension:5.5mmX2.5mm
Plug Type:Fit your country
Package: 1X adaptere+1X power Cable
Conditon: New
比较
SKU: LAY475 Category: Power AC Adapter Tag: EDAC
Related products
-36%