NEW Genuine OEM EDAC EA1050F-120 12V 3A Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY475
MODEL: EDAC EA1050F-120
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 1.8A
OUTPUT: DC 12V 13A Max