New Genuine LEI MU12-2090100-A1 9V 1A 1000mA Power supply AC Switching Adapter
SKU:LAY612
MODEL: LEI MU12-2090100-A1
AC INPUT:100V-240V 50-60Hz 0.5A
OUTPUT: DC 9V 1A MAX