New Genuine GSP GSCC1000S012V12E 12V 1A 1000mA AC adapter power Supply Battery Charger
Model: GSCC1000S012V12E
Input: 100~240V 50-60Hz 0.5A
Output: 12V 1A
Connector tip: 5.5MM*2.1MM
Fit for:
Condition: Brand New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:0335A1965
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)