HomePower AC Adapter New Genuine FAIRWAY WRG15F-120B 12V 1.25A Power supply AC Switching Adapter
Previous product
New Genuine LEI MU12-2090100-A1 9V 1A 1000mA Power supply AC Switching Adapter $16.18 $8.99
Back to products
Next product
New Genuine OEM ADS0271-B 120120 12V 2A Power supply AC Switching Adapter $17.98 $9.99
New Genuine FAIRWAY WRG15F-120B 12V 1.25A Power supply AC Switching Adapter
SKU:LAY613
MODEL: FAIRWAY WRG15F-120B
AC INPUT:100V-240V 50-60Hz 1A
OUTPUT: DC 12V 1.25A MAX
Dimension:5.5mmX2.1mm
Plug Type: EURO
Package: 1X adapter
Conditon: New
比较
SKU: LAY613 Category: Power AC Adapter Tag: FAIRWAY
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter