HomePower AC Adapter NEW Genuine DVE DSA-0151-12 15V 1.25A AC POWER ADAPTER
Previous product
NEW Genuine DVE DSA-5P-05 5V 1A SWITCHING AC ADAPTER $17.98 $9.99
Back to products
Next product
NEW Genuine DVE DSA-0151-12 12V 1.25A AC POWER ADAPTER $16.18 $8.99
NEW Genuine DVE DSA-0151-12 15V 1.25A AC POWER ADAPTER
Product Detail
SKU:BAY296
MODEL:DSA-0151-12
Input Voltage: 100-240V~50/60 Hz
Output Voltage: 15Volts DC
Amperage: 1.25A
DC Plus Dimension: 5.5mm x 2.5mm
Connector:
Condition: NEW
Warranty:1 Year
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
Package included:
1 x DVE DSA-0151-12 15V 1.25A AC ADAPTER
比较
SKU: BAY296 Category: Power AC Adapter Tag: DVE
Related products
-33%