NEW Genuine alcatel MU03-5050050-A1 5V 500mA Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY511
MODEL:alcatel MU03-5050050-A1
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 0.15A
OUTPUT: DC 5V 500mA Max
Dimension:5pin T USB
Plug Type:US
Package: 1X adaptere
Conditon: New
Related products
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 32v 15V 500mA 530mA Deskjet 3600
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 Deskjet 3600
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0950-4397
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 32V 500mA Max
15V 530mA Max
MAXIMUN OUTPUT POWER:18W