HomePower AC Adapter New Genuine ADS012K-B 120100 12V 1A 1000mA Power Supply AC Adapter For AOEM
Previous product
New Genuine DSA-0421S-50 48V 0.8A 800mA Power supply AC Adapter For DVE $25.18 $13.99
Back to products
Next product
New Genuine AH3612-Y 12V 2.1A 2100mA Power Supply AC Adapter For Jentec D-Link $28.78 $15.99
New Genuine ADS012K-B 120100 12V 1A 1000mA Power Supply AC Adapter For AOEM
SKU: LAY698
Model: ADS012K-B 120100
INPUT: AC 100~ 240V, 50 ~ 60Hz 0.5A
OUTPUT:12V 1A
Dimension:5.5mmX2.1mm
Plug Type:EURO
Package: 1X charger
Conditon: NEW
比较
SKU: LAY698 Category: Power AC Adapter Tag: AOEM
Related products
-43%