LEI A35120035-A2 12V 350mA TP-LINK Switch Power Adapter
SKU:LAY190N
Model : A35120035-A2
INPUT : 220V 50Hz 50mA
OUTPUT : 12V 350mA
DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm
Connnector :
TP-LINK 5 port switch power adapter.
NOTE: The input power is just 220V !!!
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Package included:
1 x LEI 12V 350mA Switch Power Adapter
Related products
NEW ORIGINAL AC ADAPTER DELTA 12V 4.16A ADP-50XB REV.B
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-50XB REV.B
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12 Volts DC
Amperage: 4.16Amps
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Condition:BRAND NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
NEW Genuine DELTA ADP-65DB 19V 3.42A AC Adapter
NEW Genuine DELTA ADP-65DB REV.B 19V 3.42A AC Adapter
MODEL: ADP-65DB REV.B