LEI A35120035-A2 12V 350mA TP-LINK Switch Power Adapter
SKU:LAY190N
Model : A35120035-A2
INPUT : 220V 50Hz 50mA
OUTPUT : 12V 350mA
DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm
Connnector :
TP-LINK 5 port switch power adapter.
NOTE: The input power is just 220V !!!
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Package included:
1 x LEI 12V 350mA Switch Power Adapter
Related products
-33%
Close
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:A1184
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 16.5VVolts DC
Amperage: 3.65Amps
Condition: NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
16.5V 3.65A 60W
APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W)