HONOR ADS-24P-12-2 1224G 12V 2A Switching Power Adapter
SKU:LAY144U
Model : ADS-24P-12-2 1224G
INPUT : 100-240V 50-60Hz 0.7A 50VA
OUTPUT : 12V 2A
DC plug Dimension : 5.5mm x 2.5mm
Connector :
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Includes Adapter and Power Cord Cable ( fit for your country)
Condition : Used ( not 100% new and no retail packaging )
Package included:
1 x HONOR 12V 2A Switching Power Adapter
Related products
NEW Genuine DELTA ADP-65DB 19V 3.42A AC Adapter
NEW Genuine DELTA ADP-65DB REV.B 19V 3.42A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-65DB REV.B
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 19.5Volts DC
Amperage: 6.2Amps
Connector:
Condition:Brand New
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter
MODEL:0335A1865
Output Voltage: 18.5VVolts DC
Amperage: 3.5Amps
Condition:Brand NEW
Warranty:30 days
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960
MODEL: 0335A1960 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)