Genuine LEI MU12-2050200-A2 5V 2A 10W AC Power Adapter
SKU:LAY191U
Model : MU12-2050200-A2
INPUT : 100-240V 50/60Hz 0.5A
OUTPUT : 5V 2.0A
DC Plug Dimension : 3.5mm x 1.2mm
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : Used ( no retail packaging )
Package included:
1 x LEI 5V 2A Power Adapter
Related products
Genuine DELL PA-9 Family 20V 4.5A AC Adapter ADP-90FB
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-90FB
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 20Volts DC
Amperage: 4.5Amps
Connector:
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-50%