HomePower AC Adapter Genuine KTEC KSUFB0500050W1UK 5V 0.5A 500mA AC ADAPTOR
Previous product
Apple MagSafe MacBook Air 45W 14.5V A1244 Power Adapter $71.98 $39.99
Back to products
Next product
Genuine FSP FSP012-ST1 12V 1A(12W MAX) AC Power ADAPTER $16.18 $8.99
Genuine KTEC KSUFB0500050W1UK 5V 0.5A 500mA AC ADAPTOR
Genuine KTEC KSUFB0500050W1UK 5.0V 0.5A AC ADAPTOR
Product Detail
SKU:BAY601
MODEL: KSUFB0500050W1UK
INPUT:100-240V~ 50/60HZ 0.15A
Connector: OUTPUT: 5.0V 0.5A(500mA)
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition:New (there is no original package available)
Package included:
1 x Ac Adapter
比较
SKU: BAY601 Category: Power AC Adapter Tag: KTEC
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL:0335A1865 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 18.5VVolts DC Amperage: 3.5Amps Connector: Condition:Brand NEW Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
Add to cart
Quick View
-43%