Genuine Ktec KSAFK1900474T1M2 19V 4.74A Power Adapter
SKU:LAY004N
Model : KSAFK1900474T1M2
INPUT : 100-240 ~ 50/60Hz 1.2A
OUTPUT : 19V 4.74A
DC Plus Dimension : 5.5 x 2.5 mm
Connector :
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Pckage included:
1 x Ktec KSAFK1900474T1M2 19V 4.74A Laptop Power Adapter
Related products
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0335A1960 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)