HomePower AC Adapter Genuine DVE DVS-090A15FUS 9V 1.5A SWITCHING AC ADAPTER
Previous product
Genuine PHIHONG PSAA05A-050 5V 1A SWITCHING AC ADAPTER $14.38 $7.99
Back to products
Next product
Genuine LEI MU08-6090085-A2 9V 850mA POWER AC ADAPTER $12.58 $6.99
Genuine DVE DVS-090A15FUS 9V 1.5A SWITCHING AC ADAPTER
NEW Genuine DVE DVS-090A15FUS 9V 1.5A SWITCHING AC ADAPTER
Product Detail
SKU:BAY285
MODEL: DVS-090A15FUS
Input Voltage: 100-240V~50/60 Hz
Output Voltage: 9Volts DC
Amperage: 1.5 A
DC Plus Dimension: 4.0mm x 1.7mm
Connector:
Condition: NEW
Warranty:1 Year
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
Package included:
1 x DVE DVS-090A15FUS 9V 1.5A AC ADAPTER
比较
SKU: BAY285 Category: Power AC Adapter Tag: DVE
Related products
-38%
Close
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960