HomePower AC Adapter PHILIPS OH-1048B1802500U-VDE 18V 2.5A 45W Power Adapter
Previous product
Genuine New SONY AC-FX160 9.5V 1.2A 11.4W Power Adapter $17.98 $13.99
Back to products
Next product
Genuine New PHILIPS 24V 2A 48W AC Switch Power Adapter $17.98 $13.99
PHILIPS OH-1048B1802500U-VDE 18V 2.5A 45W Power Adapter
SKU:LAY209N
Model : OH-1048B1802500U-VDE
INPUT : 100-240V 50/60Hz ~~ 1.5A
OUTPUT : 18V — 2.5A
DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm
Connector :
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Package included:
1 x AC Power Adapter
比较
SKU: LAY209N Category: Power AC Adapter Tag: Philips
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL:0335A1865 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 18.5VVolts DC Amperage: 3.5Amps Connector: Condition:Brand NEW Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
Add to cart
Quick View
-43%
Close
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 12-14Volts DC Amperage: 4.17A-3.15Amps Condition:Brand New Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
Add to cart
Quick View
-40%
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter