NEW Genuine OEM I.T.E. MU24-1090200-A2 9V 2A Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY476
MODEL: I.T.E. MU24-1090200-A2
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 1.0A
OUTPUT: DC 9V 2A Max
Dimension:3.5mmX1.2mm
Plug Type:US
Package: 1X adaptere
Conditon: New
Related products
Genuine Switching Adapter for D-Link JTA0302D-E 5V 2A
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302D-E
Model:JTA0302D-E
TYPE:D-Link 5V2A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 2.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 75 x 54 x 34 m/m
Weight 158 g
AC Inlet 2PIN
Condition:Like new
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
PS:this adapter is EURO type.(We will give you free gift to fit your country)
Genuine D-Link Switching AC Adapter AG2412-B 12V 2A
Genuine D-Link Switching Adapter AG2412-B 12V 2A
Model:AG2412-B
TYPE:D-Link 12V2A 3412
DC Plus Dimension: 3.4mmX1.2mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 100 ~ 240Vac
Frequency 50 to 60Hz
Output Voltage:12V
Output Current:2.00A
Ripple & Noise:120mV
Line Regulation:+/-1%
Load Regulation:+/-5%
Conducted EMI CISPR22 class B
Safety UL60950
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 74 x 54 x 34 m/m
Weight 156.9 g
AC Plug US 2 PIN
Condition:Brand New 100%
Warranty:1 Year
PS:(We will give you free gift to fit your country)
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-50%
Close
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notebook POWERCORD 6U465
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notbook POWER CORD 6U465
100% new Original DELLPart number 6U465