NEW Genuine LEI L.T.E MU18-2120150-A2 12V 1.5A Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY477
MODEL:LEI MU18-2120150-A2
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 0.6A
OUTPUT: DC 12V 1.5A Max
Dimension:5.5mmX2.5mm
Plug Type:US
Package: 1X adaptere
Conditon: New
Related products
-50%
Close
NEW Genuine D-Link Power Supply AC ADAPTER JTA0302F-E
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302F-E
Model:JTA0302F-E
TYPE:D-Link 5V3A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 3.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 75 x 54 x 34 m/m
Weight 158 g
AC Inlet 2PIN
Condition:Brand New 100%
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
PS:this adapter is EURO type.(We will give you free gift to fit your country)
-35%