New Genuine GSP GSCC1000S012V12E 12V 1A 1000mA AC adapter power Supply Battery Charger
Model: GSCC1000S012V12E
Input: 100~240V 50-60Hz 0.5A
Output: 12V 1A
Connector tip: 5.5MM*2.1MM