New Genuine FSP OEM Nvidia Shield TV Pro Media Server AC Adapter Power Supply Charger SPA040A19W2 19V 2.1A
Model: SPA040A19W2
Input: 100~240V 50-60Hz 1.2A
Output: 19V 2.1A
Connector tip: Shape
Fit for:NVIDIA SHIELD TV Pro Media Server
Condition: New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Related products
ORIGINAL DELL 19V 4.62A PA-10 PA-12 PA-1900-02D2 NADP-90KB D400 D600 D610
NEW ORIGINAL DELL 19V 4.62A PA-10 PA-1900-02D2 NADP-90KB
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: PA-10 Family
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 19VVolts DC
Amperage: 4.62Amps
DC Plus Dimension: 6.5mmX4.4mm
Connector:
Condition:NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter
MODEL:0335A1965