HomePower AC Adapter New Genuine Audiodock SP1201500-W01 12V 1.5A Power supply AC Switching Adapter
Previous product
New Genuine Streamer TESA2-1202500 12V 2.5A Power supply AC Switching Adapter $25.18 $13.99
Back to products
Next product
Genuine OEM DELTA EADP-20DB A 12V 1.67A Power supply AC Switching Adapter $23.38 $12.99
New Genuine Audiodock SP1201500-W01 12V 1.5A Power supply AC Switching Adapter
SKU:LAY586
MODEL: Audiodock SP1201500-W01
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 1A
OUTPUT: DC 12V 1.5A Max
Dimension:5.5mmX2.0mm
Plug Type:Fit your country
Package: 1X adaptere+1Xpower cord
Conditon: NEW
比较
SKU: LAY586 Category: Power AC Adapter Tag: Audiodock
Related products
-50%