New Genuine Actiontec 12V 1.8A STD-12018U1 AC adapter power Supply Battery Charger
Model: STD-12018U1
Input: 100~240V 50-60Hz 0.58A
Output: 12V 1.8A
Connector tip: 5.5MM*2.1MM
Fit for:
Condition: Brand New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Shipping Policy
Related products
NEW ORIGINAL Adapter for HP 1315 2510 7960 7969 7900
HP Genuine 0957-2178 Ac Power Supply Adapter
Model:HP 0959 -2178
SKU:ACY029 HP 0959-2178
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: +32V--- 940mA ; +16V---625mA