NEW DVE DSA-0151D-12 770345-02 12V 1.5A AC ADAPTER
Product Detail
SKU:BAY427
Model:DSA-0151D-12
WPN:770345-02
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12Volts DC
Amperage: 1.5A
DC Plus Dimension:2 PIN
Connector:
Warranty:1 Year
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
Condition: new
Package included:
1 x DVE DSA-0151D-12 770345-02 12V 1.5A AC ADAPTER