New 9V 1.5A 13.5W Switch AC Power Adapter E-AWB135-090A
SKU:LAY188N
Model : E-AWB135-090A
INPUT : 100-240V 50/60Hz 0.4A
OUTPUT : 9V 1.5A
DC Plug Dimension : 4.0mm x 1.7mm
Connnector :
Portable DVD power adapter.
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Package included:
1 x 9V 1.5A DVD Switching Power Adapter
Related products
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0335A1960 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)