NETGEAR MU18-2120150-C5 12V 1.5A Router Power Adapter
SKU:LAY186N
Model : MU18-2120150-C5
INPUT : 100-240V 50-60Hz 0.6A
OUTPUT : 12V 1.5A
DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm
Connnector :
Router power adapter.
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Package included:
1 x NETGEAR 12V 1.5A Power Adapter
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:0335A1865
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 18.5VVolts DC
Amperage: 3.5Amps
Connector:
Condition:Brand NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-33%
Close
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W
MODEL:A1184
Output Voltage: 16.5VVolts DC
Amperage: 3.65Amps
Condition: NEW
Warranty:30 days
16.5V 3.65A 60W
APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W)
MA538LL/A MacBook A1184
-50%
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notebook POWERCORD 6U465
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notbook POWER CORD 6U465
100% new Original DELLPart number 6U465