LEI NU20-5120125-I3 12V 1.25A V03515 AC Power Adapter ITE NU20-51120-3Y0F 12V 15W 1250mA Power Adapter
SKU:LAY145U
Model : NU20-5120125-I3
INPUT : 100-240V 50-60Hz 1.0A
OUTPUT : 12V 1.25A
DC plug Dimension : 5.5mm x 2.5mm
Connector :
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Includes Adapter and Power Cord Cable ( fit for your country)
Condition : Used ( not 100% new and no retail packaging )
Package included:
1 x LEI 12V 1.25A Power Adapter
Related products
-33%