Genuine POWER LINE PL-12010I 12V 1A AC POWER ADAPTER
Product Detail
SKU:BAY517
MODEL:PL-12010I
INPUT:100-240V~50-60HZ
OUTPUT:12V 1A (1000mAh)
DC Plus Dimension: 5.5 mm x 2.0 mm
Connector:
Warranty:1 Year
Send the item with the black color Power Cord Cable or the Conversion Plug (fit for your country).
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Package included:
1 x Ac Adapter
Related products
-50%