Genuine HITACHI ADP-120TB A 24V 5A 120W Power Adapter
SKU:LAY146U
Model : ADP-120TB A
INPUT : 100-240V 50-60Hz 1.5A
OUTPUT : 24V 5A
DC plug Dimension : 5.5mm x 2.5mm
Connector :
For information technology equipment.
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Includes Adapter and Power Cord Cable ( fit for your country)
Condition : Used ( not 100% new and no retail packaging )
Package included:
1 x HITACHI 24V 5A Power Adapter
Related products
Genuine D-Link Switching AC Adapter AG2412-B 12V 2A
Genuine D-Link Switching Adapter AG2412-B 12V 2A
Model:AG2412-B
TYPE:D-Link 12V2A 3412
DC Plus Dimension: 3.4mmX1.2mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 100 ~ 240Vac
Frequency 50 to 60Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Output Voltage:12V
Output Current:2.00A
Ripple & Noise:120mV
Line Regulation:+/-1%
Load Regulation:+/-5%
Conducted EMI CISPR22 class B
Safety UL60950
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 74 x 54 x 34 m/m
Weight 156.9 g
AC Plug US 2 PIN
Condition:Brand New 100%
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
PS:(We will give you free gift to fit your country)
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps
Condition:Brand New
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
NEW ORIGINAL AC ADAPTER DELTA 12V 4.16A ADP-50XB REV.B
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-50XB REV.B
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12 Volts DC
Amperage: 4.16Amps
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Condition:BRAND NEW
Warranty:30 days
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 32v 15V 500mA 530mA Deskjet 3600
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 Deskjet 3600
MODEL: 0950-4397
Output Voltage: 32V 500mA Max
15V 530mA Max
MAXIMUN OUTPUT POWER:18W