Genuine HITACHI ADP-120TB A 24V 5A 120W Power Adapter
SKU:LAY146U
Model : ADP-120TB A
INPUT : 100-240V 50-60Hz 1.5A
OUTPUT : 24V 5A
DC plug Dimension : 5.5mm x 2.5mm
Connector :
For information technology equipment.
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Includes Adapter and Power Cord Cable ( fit for your country)
Condition : Used ( not 100% new and no retail packaging )
Package included:
1 x HITACHI 24V 5A Power Adapter
Related products
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0335A1960 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)