HomePower AC Adapter NEW Genuine LEI L.T.E MU18-2120150-A2 12V 1.5A Power Supply AC Switching Adapter
Previous product
NEW Genuine OEM I.T.E. MU24-1090200-A2 9V 2A Power Supply AC Switching Adapter $17.98 $9.99
Back to products
Next product
NEW Genuine SPEC LIN SL-0106-6V1.5A-E 6V 1.5A Power Supply AC Switching Adapter $14.38 $7.99
NEW Genuine LEI L.T.E MU18-2120150-A2 12V 1.5A Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY477
MODEL:LEI MU18-2120150-A2
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 0.6A
OUTPUT: DC 12V 1.5A Max
Dimension:5.5mmX2.5mm
Plug Type:US
Package: 1X adaptere
Conditon: New
比较
SKU: LAY477 Category: Power AC Adapter Tag: L.T.E
Related products
-38%
Close
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960